Obveščamo študente, da bomo imeli na našem poskusnem polju ob drevoredu, v sredo 07.06.2017 ob 14.00 uri dron in snemanje s kamero, ki ga pripravlja dr. Kelc. V kolikor vam dopuščajo možnosti po urniku, lepo povabljeni k ogledu.

Organizator prakse

Pozdravljeni!

Od 12.06. do 22.06.2017 bo potekalo cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu (KME) III. doza za študente FKBV UM v Dispanzerju za zdravstveno varstvo študentov od 9 do 12 ure.

Spoštovani,

obveščamo vas, da danes, 30. 5. 2017, odpadejo predvidene govorilne ure pri red. prof. dr. Martini Bavec.

Povabilo študentov k sodelovanju na projekt Študentski Inovativni projekti za družbeno korist 2016 – 2018«

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je objavil Javni razpis - Študenstki inovativni projekti za družbeno korist 2016 - 2018. Namen javnega razpisa je z uporabo inovativnega, problemskega in skupinskega pristopa k reševanju praktičnih problemov podpreti razvoj kompetenc, pridobivanje praktičnega znanja ter izkušenj študentov, in sicer z vključitvijo v projekte, ki se bodo izvajali v neposrednem partnerstvu visokošolskih zavodov z negospodarskim in neprofitnim sektorjem v lokalnem/regionalnem okolju.

Študente Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede vabimo k sodelovanju v projektu »Digitalizacija in igrifikacija Botaničnega vrta UM za otroke in mladino (e-bo.vrt)«

Več informacij: PRILOGA PRILOGA