Študentje 3. letnika MARP obveščam da je na sistemu moodle odprta aplikacija za izbiro »podjetja« za opravljanje Strokovnega praktikuma v letošnjem študijskem letu (2016/2017).

Vsa potrebna navodila imate na emailu, v primeru morebitne nejasnosti pa se prosim obrnite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Pred pričetkom Strokovnega praktikuma, ko bo le ta uvrščen na urnik, bom sklical sestanek kateri od vas terja zanesljivo prisotnost. Zato vas prosim za REDNO spremljanje emailov in obvestil na oglasni deski spletne strani FKBV UM.

S spoštovanjem, Doc. dr. Jernej Prišenk

Spoštovani,

1. letnik MARP obveščamo, da se bodo po daljši bolniški odsotnosti prof. dr. Slavinca, v petek, 2.12.2016, pričela predavanja in vaje predmeta Biofizika.

Za nadomeščanja terminov, ki so odpadli zaradi bolniške odsotnosti se boste dogovorili s profesorjem na predavanjih.

Spoštovani študenti 1. letnika študijskega programa Management v agroživilstvu in razvoj podeželja,

obveščamo vas, da zaradi daljše bolniške odsotnosti odpadejo predvidena predavanja in vaje predmeta Biofizike.

Nadomestni termini bodo vneseni na urnik naknadno!

Hvala za razumevanje.

Kolokvij iz geološkega dela pri predemetu PEDOLOGIJA bo v torek, 25.10. 2016, ob 11h v P1.