AGRA glava slo

17. 7. 2018 - NOVO!

Logo DAAD Bild

Vas zanimata študij ali raziskovanje v Nemčiji?

Nemška akademska služba za izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za diplomante, raziskovalne štipendije za doktorande, postdoktorande in mlade znanstvenike, štipendije za delovna bivanja za visokošolske učitelje ter visokošolske poletne tečaje za tuje študente in diplomante v Nemčiji.

Podrobne informacije o posameznih štipendijah DAAD so na voljo tukaj ali na spletni strani www.funding-guide.de

Vprašanja v zvezi s štipendijami lahko naslovite tudi na Nemško veleposlaništvo v Ljubljani, kulturni oddelek (E-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. , T: 01 479 03 00).

LAST MINUTE MOŽNOST ZA MOBILNOST ŠTUDENTOV!

Zavod za Novodobno Izobraževanje ponuja dodatno možnosti za vključitev v program praktičnega usposabljanja v tujini (praksa v podjetju) - Praktično usposabljanje v tujini v okviru programa Erasmus +
in projekta Mobility for Enhancement of Students’ Employability III.

Več informacij najdete tukaj.