Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede

Faculty of Agriculture and Life Sciences

  

TRETJI PRIJAVNI ROK: od 1. do 3. OKTOBRA 2016

FAKULTETA ZA KMETIJSTVO IN BIOSISTEMSKE VEDE
Študijski program:
Redni Izredni
Agrikultura in okolje UN 13 0
Agronomija – okrasne rastline, zelenjava in poljščine VS 13 0
Biosistemsko inženirstvo VS 33 0
Ekološko kmetijstvo VS 14 0
Management v agroživilstvu in razvoj podeželja VS (Rakičan) 36 0
Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo VS 16 0
Živinoreja VS 9 0

V tretjem roku se na redni študij lahko prijavijo:

  • kandidati, ki so oddali prvo ali drugo prijavo in se v izbirnem postopku tekočega leta niso uvrstili v nobenega od v prijavi naštetih študijskih programov;
  • kandidati, sprejeti v prvem ali drugem prijavnem roku v študijski program, ki se ne bo izvajal;
  • študentje, ki želijo zamenjati študijski program in te pravice oziroma pravice do ponavljanja še niso izkoristili in
  • diplomanti višjih strokovnih šol, ki na dodiplomskih študijskih programih in enovitih magistrskih študijskih programih druge stopnje še niso bili vpisani oziroma se v izbirnem postopku tekočega leta niso uvrstili v nobenega od v prijavi naštetih študijskih programov, če so oddali prvo ali drugo prijavo.

Ne morejo pa v tem prijavnem roku pravice do zamenjave študijskega programa izkoristiti tisti kandidati, ki so bili v študijski program sprejeti na osnovi prijavnosprejemnega postopka v prvem ali drugem prijavnem roku po tem razpisu. Prijavijo se lahko tudi kandidati za izredni študij.

Več informacij:

 E-prijavo oddate na spletnem portalu eVŠ http://portal.evs.gov.si/prijava/.

Spoštovani študenti in študentke,

 

Za prijavo v urnike FKBV morate v okencu Ime fakultete vnesti uni-mb, nato pa samo potrdite na gumb prijava, čeprav sta okenca Uporabniško ime in Geslo prazna!
Po tem postopku je omogočen dostop do urnikov.

Po vstopu v urnike imate možnost, da na levi strani v koledarčku izbirate datum, za katerega želite ogled urnika ter nad koledarčkom izbirate vse ostale opcije, glede na to v kakšnem pogledu želite prikaz urnika.


Priporočamo vam, da sprotno redno spremljate urnike, saj se bodo tekom tega in prihodnjega tedna še spreminjali (predvsem predavalnice!), kasneje pa se bodo dopolnjevali z obvestili predavateljev!

 

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Referat

Priimek in ime/Ura/Prostor/Naslov/Študijski program:
MATKO BOŠTJAN ob 07:30 v predavalnici 5 ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (visokošolski strokovni študij)
ŠORLI JERNEJ ob 08:00 v predavalnici Milana Erjavca ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij)
VIHER MARKO ob 08:00 v predavalnici 4 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij)
KEBRIČ SAŠO ob 08:45 v predavalnici 3 ; KMETIJSKA TEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
PAČNIK URŠKA ob 08:45 v predavalnici 5 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij, 1. stopnja)
SUŠEK TINE ob 08:45 v predavalnici 4 ; AGRONOMIJA - OKRASNE RASTLINE, ZELENJAVA IN POLJŠČINE (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
ŠKOFIČ ALBIN ob 08:45 v predavalnici Milana Erjavca ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
ŽELEZNIK MARKO ob 08:45 v predavalnici 6 ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
MOLJK BEN ob 09:30 v predavalnici Milana Erjavca ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magistrski študij)
STANKO ERIK ob 09:30 v predavalnici 3 ; BIOSISTEMSKO INŽENIRSTVO (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
VODOPIVEC JOŽICA ob 09:30 v predavalnici 4 ; AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
FAJS BOJAN ob 10:15 v predavalnici 3 ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
FUŽIR MATEJA ob 10:15 v predavalnici 6 ; EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
PODKRAJŠEK DOROTEJA ob 10:50 v predavalnici 5 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij, 1. stopnja)
BEDRAČ MATEJ ob 11:00 v predavalnici Milana Erjavca ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magistrski študij)
BILIĆ-ŠOBOT DIANA ob 11:00 v predavalnici 4 ; KMETIJSTVO, 3. STOPNJA (doktorski študij, 3. stopnja)
SLAVIČ MARKO ob 11:00 v predavalnici 6 ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
PLANINC RAFKO ob 11:25 v predavalnici 5 ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (znanstveni magistrski študij)
VAJSMAN ANA ob 11:45 v predavalnici 6 ; AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
SLAK MATEJA ob 7:00 v predavalnici Milana Erjavca ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij) - sprememba ure in prostora
PULKO BORUT ob 13:00 na MERANOVOVEM ; DOKTORSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (doktorski študij)
VISENJAK GREGOR ob 13:30 v predavalnici 3 ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)

SIMONA RUBIN ob 14:30 v predavalnici 5 ; VARNOST HRANE V PREHRAMBENI VERIGI (magistrski program 2. stopnje študij) - sprememba ure

 

Datum 29.09.2016

Priimek in ime Ura Prostor Študijski program
KOCBEK RENATO 8:00 Predavalnica 5 AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
GREGORINČIČ ROMAN 8:15 Predavalnica 3 VARNOST HRANE V PREHRAMBENI VERIGI (magistrski študijski program 2. stopnje)
ŠABEDER ROBERT 8:15 Predavalnica 6 AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
PROTNER DENIS 8:45 Predavalnica 5 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)
CVELFER DARJA 9:00 Predavalnica 4 AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
KRABONJA SEBASTJAN 9:00 Predavalnica 6 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program 1. stopnje)
STOPAR MATEJA 9:30 Predavalnica 5 AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
JUG ALJA 9:45 Predavalnica 6 EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij 1. stopnje)
METLIČAR MOJCA 10:00 Predavalnica 4 MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magisterij)
SKRBIŠ ADRIJANA 10:00 Predavalnica 3 ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
VERBANČIČ NEJC 10:15 Predavalnica 5 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)
BEDENIK BLAŽ 11:00 Predavalnica 3 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)

GREGOR TOMŠE 11:00 Predavalnica 5 VINOGRADNIŠTVO, VINARSTVO IN SADJARSTVO (visokošolski strokovni študij 1. stopnje)
SREŠ SONJA 11:30 Predavalnica 4 EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij 1. stopnje)
VOLER NEŽKA 12:15 Predavalnica 4 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)