Priimek in ime/Ura/Prostor/Naslov/Študijski program:
MATKO BOŠTJAN ob 07:30 v predavalnici 5 ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (visokošolski strokovni študij)
ŠORLI JERNEJ ob 08:00 v predavalnici Milana Erjavca ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij)
VIHER MARKO ob 08:00 v predavalnici 4 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij)
KEBRIČ SAŠO ob 08:45 v predavalnici 3 ; KMETIJSKA TEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
PAČNIK URŠKA ob 08:45 v predavalnici 5 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij, 1. stopnja)
SUŠEK TINE ob 08:45 v predavalnici 4 ; AGRONOMIJA - OKRASNE RASTLINE, ZELENJAVA IN POLJŠČINE (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
ŠKOFIČ ALBIN ob 08:45 v predavalnici Milana Erjavca ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
ŽELEZNIK MARKO ob 08:45 v predavalnici 6 ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
MOLJK BEN ob 09:30 v predavalnici Milana Erjavca ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magistrski študij)
STANKO ERIK ob 09:30 v predavalnici 3 ; BIOSISTEMSKO INŽENIRSTVO (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
VODOPIVEC JOŽICA ob 09:30 v predavalnici 4 ; AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
FAJS BOJAN ob 10:15 v predavalnici 3 ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
FUŽIR MATEJA ob 10:15 v predavalnici 6 ; EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
PODKRAJŠEK DOROTEJA ob 10:50 v predavalnici 5 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij, 1. stopnja)
BEDRAČ MATEJ ob 11:00 v predavalnici Milana Erjavca ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magistrski študij)
BILIĆ-ŠOBOT DIANA ob 11:00 v predavalnici 4 ; KMETIJSTVO, 3. STOPNJA (doktorski študij, 3. stopnja)
SLAVIČ MARKO ob 11:00 v predavalnici 6 ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
PLANINC RAFKO ob 11:25 v predavalnici 5 ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (znanstveni magistrski študij)
VAJSMAN ANA ob 11:45 v predavalnici 6 ; AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
SLAK MATEJA ob 7:00 v predavalnici Milana Erjavca ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij) - sprememba ure in prostora
PULKO BORUT ob 13:00 na MERANOVOVEM ; DOKTORSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (doktorski študij)
VISENJAK GREGOR ob 13:30 v predavalnici 3 ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)

SIMONA RUBIN ob 14:30 v predavalnici 5 ; VARNOST HRANE V PREHRAMBENI VERIGI (magistrski program 2. stopnje študij) - sprememba ure