RAZPIS ZA VPIS V PODIPLOMSKE ŠTUDIJSKE PROGRAME UNIVERZE V MARIBORU V ŠTUDIJSKEM LETU 2015/2016

1. prijavni rok: od 1. junija 2015 do najkasneje 24. avgusta 2015.
2. prijavni rok: od 17. septembra 2015 do najkasneje 21. septembra
2015(v kolikor bodo ostala prosta vpisna mesta in jih bodo članice razpisale).

INFORMATIVNI DAN na Fakulteti za kmetijstvo in biosistemske vede UM za 2. in 3. stopnjo, bo v sredo, 10. 6. 2014 ob 15.uri, v predavalnici Milana Erjavca (Pivola 10, Hoče)

Razpisno besedilo z vpisnimi pogoji: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede UM

Prijavo za vpis mora biti oddana elektronsko prek spletnega portala eVŠ:
eVŠ - slovensko / eVŠ - english

Na razpis za vpis se lahko prijavijo vsi kandidati, ki želijo študirati na podiplomskih študijskih programih Univerze v Mariboru, in sicer ne glede na to, ali so v času oddaje prijave že diplomirali ali ne. Prijavljeni kandidati morajo članici do roka, ki ga določi, posredovati dokazilo o zaključeni predhodni izobrazbi. Diplomiranje ni pogoj za prijavo, je pa pogoj za vpis v študijski program. Kandidatom svetujemo, da oddajo prijavo za vpis, če pričakujejo, da bodo diplomirali pred rokom za vpis v posameznem prijavnem roku.
Prijava po rokih, določenih s tem razpisom, ni mogoča.

PODROBNEJŠE INFORMACIJE:
Razpis za vpis v podiplomske študijske programe UM za študijsko leto 2015/16
Informativni dnevi za podiplomski študij 2015/16
Študijski programi druge stopnje
Študijski programi tretje stopnje
Podiplomski študij na Univerzi v Mariboru v tujih jezikih
Pogosto zastavljena vprašanja
Priznavanje izobraževanja

Za tehnično pomoč je kandidatom na voljo kontaktna služba eVŠ, za vsebinska vprašanja v zvezi z razpisom za vpis pa se kandidati lahko obrnejo na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate./ +386(2)2355258 / +386(2)2355262 ali na pristojne referate članic Univerze v Mariboru.