Spoštovani študenti in preostali uporabniki referata za študentske zadeve

Obveščamo vas,
da bodo v ponedeljek, 23. 4. 2018,
uradne ure v Referatu za štud. zadeve FKBV UM
le med 9. in 10. uro!

Hvala za razumevanje.

Spoštovani,

obveščamo vas o dogodku 5. karierna tržnica v živo, ki bo 18. aprila 2018 na Rektoratu UM (Slomškov trg 15, Maribor).

Poleg spoznavanja delodajalcev, ki iščejo nove sodelavce, bodo udeležencem na voljo tudi naslednje aktivnosti:

• CV klinika,
  • hitri zaposlitveni razgovori,
  • predstavitev ukrepov za mlade,
  • brezplačno profesionalno fotografiranje za CV.

Prijava in več informacij o dogodku najdete na povezavi: https://kc.um.si/dogodki/5.-karierna-trznica-v-zivo

Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru študentom za športne in kulturne dosežke

ter razvoj na področju obštudijske dejavnosti in prostovoljstva

Namen poziva je med študenti Univerze v Mariboru prepoznati tiste študente, ki so aktivni na športnem, kulturnem, širšem obštudijskem področju ter na področju prostovoljstva.

Študentski svet Univerze v Mariboru poda predloge za naslednje nagrade, ki jih Univerza v Mariboru podeljuje svojim študentom:

– Nagrade Leona Štuklja za najvidnejše športne uspehe študentov UM: Znak Leona Štuklja in Plaketa Leona Štuklja.
– Listino za izjemen prispevek k razvoju obštudijskih dejavnosti na UM.
– Listino za pomembne kulturne dosežke študentov UM.
– Listino za naj prostovoljca študenta UM.

Več o posameznih nagradah in kriterijih si lahko preberete v pozivu.

Kandidati vložijo svojo vlogo na predpisanem obrazcu ter obvezno priložijo dokumentacijo, ki potrjuje izpolnjevanje kriterijev. Vlogo je potrebno dostaviti najkasneje do 9. 4. 2018 do 12. ure na naslov: Študentski svet Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, v zaprti pisemski ovojnici v enem izvodu  s pripisom »Ne odpiraj! Vloga za nagrado UM«.

BODI PONOSEN NA SVOJE DOSEŽKE in se prijavi!

Priloge:

Kandidati se v študijskem letu 2018/2019 lahko na Univerzo v Mariboru prijavijo v študijske programe druge in tretje stopnje, ki jih razpisujejo članice – fakultete Univerze v Mariboru.

Vabljeni na informativni dan za podiplomske študijske programe Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede 10. 5. 2018 ob 15.00 v predavalnici M. Erjavca, Pivola 10, Hoče!

Za delo v okviru projekta Po kreativni poti do znanja - naslov projekta: Bionsko energetsko učinkovita hiša, katerega nosilec je Fakulteta za energetiko, se išče 2 študenta, ki ju zanima tovrstna tematika in imata možnost opravljanja dela preko študentske napotnice (obdobje cca. 5 mesecev).

Za podrobnejše informacije se prosim obrnite na prof. dr. Mateja Fike : Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.