Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede objavlja

z naslovom

Analiza učinkov ukrepa Politike razvoja podeželja za pomoč mladim prevzemnikom kmetijskih gospodarstev.

Disertacijo bo zagovarjal
Lazar Pavić

v sredo, 13. 11. 2019 ob 10. uri v predavalnici 04 na Vili Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede, Pivola 8, Hoče.

Dekan:
red. prof. dr. Branko Kramberger

Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede objavlja

z naslovom

Aplikacija metod matematičnega programiranja kot orodja za podporo odločanju pri povečevanju samooskrbe z zelenjavo.

Disertacijo bo zagovarjal
Jožef Vinčec

v petek, 6. 9. 2019 ob 10. uri v predavalnici 5 Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede, Pivola 10, Hoče.

Dekan:
red. prof. dr. Branko Kramberger

z naslovom

»Agronomski in okoljski vidiki prekrivnih posevkov v ekološki pridelavi zelenjadnic«.

Disertacijo bo zagovarjala

mag. Martina Robačer

v sredo 30. 1. 2019 ob 10.00 v predavalnici Auditorium Magnum Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede, Pivola 10, Hoče.

Pozdravljeni,
obveščamo vas, da bosta 24. oktobra 2018 prof. dr. Zoran Ren in prof. dr. Damijan Mumel izvedla delavnico z naslovom »Pravice in dolžnosti doktorskih študentov in njihovih mentorjev«, ki je namenjena visokošolskim učiteljem in doktorskim študentom UM.
Doktorski študij kot najvišja raven formalnega izobraževanja ima svoje specifike, pa tudi podobnosti z drugimi ravnmi izobraževanja. V bistvu je močno vezan na sodelovanje študenta in njegovega mentorja, kar je specifičnost doktorskega študija. Prav zato je vprašanje o medsebojnih razmerjih - o pravicah in dolžnostih, pričakovanjih in drugih razsežnostih tega odnosa zelo aktualno.
Prijava na dogodek in dodatne informacije so na voljo staneh UM.