Spoštovani študenti,

žal zaradi neljubega dogodka (vdora v strežnik FKBV), nismo imeli možnosti obveščanja preko spletne strani in smo vsa obvestila pošiljali preko maila na vaše uradne študentske maile.

Opozarjamo in prosimo vas, da pozorno spremljajte študentske maile (Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.), preko katerih vas obveščamo in komuniciramo z vami.

Prav tako vas obveščamo, da v kolikor ste se prepisali ali nadaljevali študij na Univerzi v Mariboru ter ste že imeli pridobljeno digitalno identiteto (mail in dostop do AIPS z Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.), se le-ta ne spreminja!

V upanju, da bodo težave s spletno stranjo ter dostopom do urnikom kmalu odpravljene,

prosimo za strpnost in razumevanje!