Vabljeni k udeležbi na informativnem dnevu za podiplomski študij Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru,
ki bo potekal v četrtek, 4. junija 2020 Online (preko orodja MS Teams).
Dogodku se boste pridružili s pristopno kodo.
Ob 15. uri za študijske programe 2. stopnje (pristopna koda dc54e2o):
- Agrarna ekonomika,
- Kmetijstvo,
- Varnost hrane v prehrambeni verigi.
Ob 16. uri za študijska programa 3. stopnje (pristopna koda id8hw04):
- Agrarna ekonomika,
- Kmetijstvo.
Pogoji vpisa in roki za prijavo za vpis v študijsko leto 2020/2021, so na voljo v objavljenem besedilu razpisa, ki ga najdete na povezavi https://www.um.si/studij/podiplomski-studij/Strani/podiplomski-razpis-2020-21.aspx
Vabljeni na informativni dan in k vpisu na Fakulteto za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru.

Zagovor zaključnega dela, na študijskem programu 2. stopnje Agrarna ekonomika, bo potekal 5. 5. 2020 ob 10:00 s pomočjo videokonference z uporabo orodja Microsoft Teams. Zaključno delo z naslovom »Ekonomski učinki zemljiških operacij na izbranem komasacijskem  območju« bo zagovarjal Aleš Žnidarko.

V skladu s Pravilnikom o postopku priprave in zagovora zaključnega dela na študijskih programih prve in druge stopnje Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru je zagovor zaključnega dela javen, interesenti za ogled zagovora pridobijo kodo za vključitev v videokonferenco na elektronskem naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., (interesenti za ogled zagovora pošljite mail najkasneje do 4. 5. 2020, do 12. ure).

Priloga: Objava zagovora zaklj. dela

Zagovor zaključnega dela, na študijskem programu 2. stopnje Kmetijstvo, bo potekal 24. 4. 2020 ob 10:15 s pomočjo videokonference z uporabo orodja Microsoft Teams. Zaključno delo z naslovom »Pregled stanja in smernice razvoja preciznega kmetijstva v Sloveniji« bo zagovarjal Erik Rihter.

V skladu s Pravilnikom o postopku priprave in zagovora zaključnega dela na študijskih programih prve in druge stopnje Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru je zagovor zaključnega dela javen, interesenti za ogled zagovora pridobijo kodo za vključitev v videokonferenco na elektronskem naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., (interesenti za ogled zagovora pošljite mail najkasneje do 23. 4. 2020, do 12. ure).

Priloga: Objava zagovora zaklj. dela