​Objavljamo prosta vpisna mesta za drugi prijavni rok za študijsko leto 2018/2019 za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije.
Drugi prijavni rok traja od 22. do 29. avgusta 2018.
E-prijavo lahko oddate na spletnem portalu eVŠ http://portal.evs.gov.si/prijava/ .

V drugem prijavnem roku se na še prosta vpisna mesta lahko prijavijo kandidati, ki:
- se niso prijavili v prvem prijavnem roku ali
- se niso uvrstili v nobenega od v prvi prijavi naštetih študijskih programov ali
- se niso vpisali v študijski program, v katerega so bili sprejeti v prvem prijavnem roku, oziroma so se iz tega študijskega programa izpisali do vključno 17. 8. 2018.

Na Fakulteti za kmetijstvo in biosistemske vede za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2018/2019 v 2. prijavnem roku objavljamo prosta vpisna mesta za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije na študijskih programih:
VISOKOŠOLSKI ZAVOD
študijski program
FAKULTETA ZA KMETIJSTVO IN BIOSISTEMSKE VEDE         Redni      Izredni
Agrikultura in okolje – UN                                                   26            -
Agronomija – okrasne rastline, zelenjava in poljščine – VS    21            -
Biosistemsko inženirstvo – VS                                             24            -
Ekološko kmetijstvo – VS                                                    20            -
Management v agroživilstvu in razvoj podeželja – VS            23            -
Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo – VS                        19            -
Živinoreja – VS                                                                 21            -

UN - univerzitetni študijski program