V ponedeljek 2.7.2018 je razpisan izpitni rok. Študentje, ki opravljate izpit pri Matematiki in statistiki (AGRO, EKO, ŽIV, VVS in MARP) in Matematiki (BIOS) boste isti dan teoretični del izpita opravljali ustno. V ta namen je na vratih mojega kabineta seznam, kamor se vpišete, izjema so le študentje, ki imajo komisijski izpit, ti bodo po el. pošti obveščeni o terminu ustnega zagovora. Torej, če vam manjka le teorija pridete takrat, ko se boste vpisali na seznam. Če vam manjkata oba dela, najprej odpišete vaje (ob 10 uri), ustni zagovor pa imate ob uri, ki ste jo izbrali na seznamu ali vam jo sporočijo iz referata v primeru komisijskega izpita. Izpiti na vseh ostalih študijskih smereh bodo potekali po utečenem postopku.

Doc. dr. Tadeja Kraner Šumenjak