Tradicionalni Spoznavni večer Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede v Planetu Tuš Maribor!

Kdaj: torek, 18.11.2014, pričetek tekomovanja ob 22.00!

Kaj se bo dogajalo: tekmovanje v bowlingu, ples, druženje, zabava...

Bogate nagrade za najboljšo ekipo, posameznika ter posameznico!

Prijave ekip pri:

Pri prijavi ekipe (5 članov) potrebno poravnati prijavnino 10 evrov. Potrebno je tudi navesti ime ekipe, vodjo ekipe ter vseh 5 članov ekipe!

Pohitite s prijavami, saj je število bowling prog omejeno!!

Za več informacij smo vam na voljo na: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Vaš Študentski svet FKBV