OBVESTILO –KEMIJA

Prvi delni izpit kemija (za študente, ki so redno vpisani v prvi letnik in izpita še niso opravili) bo potekal 8.3. ob 8:15 na fakulteti. Snov, ki ste jo poslušali na predavanjih in bo vključena v prvi delni izpit je do vključno poglavja Raztopine. Če kolokvija še niste opravili, bodo v izpit vključene tudi računske naloge  (procentni sestav in določitev oksidacijskega števila) ter teorija iz vaj do vključno določitev ocetne kisline v kisu.

Na prvi delni izpit se prijavite na elektronski naslov : Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. do četrtka, 4.3.

J. Kristl

Spoštovani študentje.

Koda za dostop preko MS TEAMS za izvajanje vaj pri predmetu Management v kmetijstvu je: 0fd0jkf.

Vaje bodo po urniku: pon 1.3. pričnejo z vajami VVS 3 in ŽIV-1 ter v pet 5.3. AGRO-1 in EKO-1.

Lep pozdrav, Izr. prof. dr. Jernej Prišenk

Razpis zagovorov diplomskih del

Visokošolski strokovni  študijski program Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo

26. 2. 2021 ob 8.00 – Štefka Slanič,

26. 2. 2021 ob 8.45 – Ana štuhec.

Visokošolski strokovni  študijski program Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine

26. 2. 2021 ob 11.15 – Mateja Tušak.

V skladu s Pravilnikom o postopku priprave in zagovora zaključnega dela na študijskih programih prve in druge stopnje Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru je zagovor zaključnega dela javen, interesenti za ogled zagovora pridobijo kodo za vključitev v videokonferenco na elektronskem naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., (interesenti za ogled zagovora pošljite mail najkasneje do 25. 2. 2021, do 12. ure).